У Бердянську триває фінальний тур чемпіонату ВЮБЛ серед команд дівчат 2004-го року народження. 13 травня КСЛІ-Київ-Баскет переміг у півфіналі СДЮСШОР ім. Літвака 94:50 і зіграє у головному матчі за чемпіонство.

Підопічні Олени Федченко попервах грали обережно, вивчаючи можливості суперника. Так, перша чверть закінчилася 16:14 на їхню користь. Але вже другий період киянки провели надрезультативно в атаці і надійно в обороні. Вони набрали 33 очка, а пропустили лишень 5. Таким чином на перерву команди пішли за тридцятиочкової переваги КСЛІ-Київ-Баскета. Кардинальних змін у грі поперерві не відбулося. КСЛІ-Київ-Баскет без проблем довів поєдинок до переможного завершення. Найрезультативнішою у матчі стала одеситка Катерина Ткаченко – 21 очко. Натомість одразу ж п’ятеро киянок набрали більше 10 очок, що свідчить про високу командну злагодженість. При цьому дабл-дабл оформили Марія Шульга (19оч+22пб) і Євгенія Путра (15оч+14пб).

Суперницями КСЛІ-Київ-Баскета у фінальному матчі стали господарки. Дівчата ДЮСШ-Бердянськ у запеклій боротьбі здолали ОСДЮСШОР-Рівне 48:45.