14 травня у Бердянську дівоча команда КСЛІ-Київ-Баскета (вік гравців 2004 р.н. і молодші) виборола титул чемпіонок України. У фіналі підопічні Юлії Старих перемогли господарок – ДЮСШ-Бердянськ 63:54.

З початку матчу на паркеті тривала запекла боротьба. Першу чверть з невеликою перевагою виграли киянки 13:10, але потім морячки відігралися і навіть вийшли вперед. Та результативні дії Шульги і Грималюк дозволили умовним господаркам піти лідерами на перерву. У третій чверті рівна боротьба продовжилася. Справжній очковий ривок КСЛІ-Київ-Баскет здійснив у середині заключної чверті 9:0. Це і дозволило перемогти з такою самою підсумковою перевагою.

Найрезультативнішою у матчі стала Валерія Волкотруб (24 очка). А у чемпіонок відмінні особисті показники – у Євгенії Путри – 22 очка+21підбирання.

Праця не пройшла даремно, Женю було визнано MVP чемпіонату. Також до символічної п’ятірки увійшла Марія Шульга. Але молодці усі дівчата – це справжня команда, вітаємо!