Чоловіча збірна України з баскетболу провела відкрите тренування у столиці перед стартом у відборі на чемпіонат Європи. Вже найближчого четверга підопічні Айнарса Багатскіса зіграють у Граці зі збірною Австрії, а 23-го лютого у Запоріжжі приймуть Угорщину.

У заключному перед відльотом тренуванні взяло участь 16 гравців. Усі ті, кого хотів бачити у збірній головний тренер, перебувають у тренувальному таборі. Навіть капітан В’ячеслав Кравцов прибув з Японії. Найбільше представництво у збірній має Київ-Баскет – 5 виконавців ще й два тренера – головний Айнарс Багатскіс і з фізпідготовки Маріс Брузікс. На відкритому тренуванні команда відійшла від стандартів – кидкових вправ на початку не було, одразу ж розпочали з бігової підготовки. На вивчення комбінацій було відведено два дні, втім, для професіоналів цього достатньо.

Айнарс Багатскіс, головний тренер збірної України:  – дуже важливо, щоб у команди був присутній дух переможців, щоб хлопці були готові боротися, не шукали виправдань, щоб і тренери і гравці ставили найвищі цілі. Усі ті, кого ми викликали, приїхали. Це показник того, що гравцям слово “Україна” дороге. Завжди кажу, нам треба думати насамперед про свій баскетбол, про його якість. І у захисті, і в нападі.

В’ячеслав Петров, гравець збірної України: – Усі хлопці прибули на збори у гарній формі, усі перебувають на провідних ролях у своїх клубах. Добре, що Барселона відпустила Пустового. Склад, як на мене, підібрався відмінний і проблем з ігровою практикою не буде. Ми обговорили усі наші дії у нападі і захисті. Думаю, будемо неодмінно готові до старту у кваліфікації.