Вихованець Хіміка а нині центровий Київ-Баскета В’ячеслав Петров віддавав усі сили, аби саме кияни виграли чемпіонську серію, але южненці таки виявилися сильнішими. Петров привітав Хімік і підсумував перший сезон у столиці.

– По-перше, хочу подякувати команді, яка билася до останнього. Може скластися враження, що ми опустили руки, але це не так. Дуже важливою була друга гра, більшу її частину, як і сьогодні, ми вели у рахунку, але поступилися у кінцівці. Напевно, нам бракує стабільності, холодної голови – десь зіграти розумніше, десь зупинитися. Але у нас ще усе попереду. Багато молодих хлопців, тільки починається наш шлях, думаю, наші гучні перемоги ще попереду. Звісно, після поразки у фінальній серії є гіркий присмак. Бо як кажуть, краще виграти бронзову серію, ніж програти золоту. Результат позначається на настрої. Але усе ж таки для Київ-Баскета, як для дебютного сезону у Суперлізі, срібло – теж високе досягнення. Вийшли в фінал, а команду збирали і будували з нуля, нічого ж не було до цього. Отже, друге місце – результати непоганий. І пройшли ми нелегких суперників. Позаду нас лишилися ті самі Дніпро, Запоріжжя, які напрочуд гідну гру демонстрували протягом усієї регулярки. Також хочу привітати свій колишній клуб з перемогою. З черговим золотом. Бажаю рідному клубу процвітання. Щоб він впорався з усіма проблемами, які були і є. Хочеться щоб у нашій лізі ставало більше клубів, а не щоб вони зникали. Бо рівень ліги росте, а кількість клубів поки ні.

– Як оціниш київську сторінку у своїй кар’єрі?
– Дуже корисною виглядала сторінка. Київ-Баскет став першою командою, яку я змінив. Ця команда була нова для мене. Це для мене був новий досвід, новий виклик. Десь виходило, десь ні. Першу половину сезону, скажу відверто, я не міг себе знайти, змінилися схеми, я звик до іншої системи. Наш тренер Євген Мурзін бачить гру дещо по-іншому, довелося підлаштовуватися, перебудовуватися, але до середини сезону я таки знайшов свою гру і став діяти більш якісно. Але знов таки, у фінальній серії – у першій грі, чи у сьогоднішній грі мене не вистачило.

– Про плани ще зарано говорити?
– Так, зарано. Сезон тільки закінчився, Через пів-місяця, а то й місяць можна буде говорити на цю тему більш конкретно.