Сьогодні була важка гра, проте наші хлопці зуміли вибороти перемогу

Головним завданням для гостей цього поєдинку було зробити висновки після поразки в першому матчі та зрівняти рахунок у серії. З початком другої зустрічі склалося враження, що продуктивно попрацювали над висновками. Черкасці задавали тон гри, змушуючи киян наздоганяти себе. Гості краще реалізовували кидки з середньої дистанції та переважали під щитами. Однак господарі ще до кінця першої чверті зрівняли рахунок та вийшли вперед. Черкасцям заважала велика кількість втрат. До кінця першої половини різниця в п`ять очок збереглася.

З поновленням гри кияни додали обертів, створили собі достатньо простору та можливостей для атаки. Як наслідок – ривок 8:1 та загальні 12 очок переваги. Та остаточного перелому в матчі не сталося. Черкасці знову вирівняли гру. На початок заключної 10-хвилинки збереглася та сама різниця в п`ять очок, з якою команди завершили ще дебютну чверть.

За ігрової переваги господарів ключовими в заключній частині зустрічі стали дальні влучання Крутоуса та Янга. У підсумку кияни виграли в 7 очок, забезпечивши комфортну перевагу до переїзду серії в Черкаси.

Герої матчу
Найкращими у господарів стали Брендон Янг (16 очок), Cергій Павлов (16) та Богдан Близнюк (13).

Наступний матч
Вирушаємо до Черкас з комфортною перевагою, де вже 18 травня зіграємо третій матч в серії