Жовто-чорні у надважкій зустрічі з овертаймом не втримали багаторазову перевагу протягом гри, зазнавши четвертої поразки в Суперлізі – 86:94.

Київ-Баскет довго входив у гру, що дозволило Одесі вийти вперед після чотирьох хвилин першої чверті 8:2, але далі гості зуміли відіграти відставання і до великої перерви команди йшли врівень.

Цікаво, що за рахунку 36:34 після двох чвертей, по 15 очок було у Агафонова і Томпсона, які стали рушійною силою своїх команд на стартовому відрізку гри.

У третій чверті команди заграли набагато швидше і це відобразилося на результативності – десятихвилинка видалася найрезультативнішою, але команди все одно йшли врівень – 54:57 на користь Київ-Баскету перед останньою чвертю.

Там кияни поступово наростили свою перевагу до 6 очок, але за 4 хвилини до кінця зустрічі двома триочковими поспіль Одеса зрівняла рахунок – 71:71, а наступні два дальні точні навіть вивели господарів вперед. Останню хвилину команди розпочали за рахунку 77:76 на користь господарів.

Агафонов, який на відміну від Томсона продовжив набирати очки і тягнути команду, збільшив перевагу господарів до 3 очок, а в останній атаці киян Келлісон сфолив на Кеффі, той потрапив перший штрафний і промахнувся другий, після чого Вашингтон на підбиранні зрівняв рахунок. Одеса мала 6,8 секунд, щоб вирвати перемогу, але їм це не вдалося – овертайм.

А ось в додатковій п’ятихвилинці Одеса знову вийшла вперед і цього разу зуміла не лише утримати здобуту перевагу, а й збільшити її завдяки штрафним, здобувши перемогу 94:86.

Наступний матч «Київ-Баскет» проведе вже у неділю проти южненського «Хіміка». Початок зустрічі – о 14:00

Суперліга Windrose

12 листопада

Одеса, СК Динамо

Одеса – Київ-Баскет 94:86 ОТ (17:15, 19:19, 18:23, 25:22, 15:7)

Одеса: Агафонов 29 + 12 підбирань, Келлісон 31 + 5 підбирань + 8 передач, Фіцпатрік 18 + 5 підбирань, Носков 8 + 6 підбирань, Марченко 4 – старт; Шорсткий 4, Балабан 0, Новіков 0.

Київ-Баскет: Кеффі 10 + 7 підбирань, Вудсон 2, Войналович 11, Вашингтон 11 + 6 підбирань, Скапінцев 8 + 5 підбирань – старт; Томсон 19, Гаррет 15 + 9 підбирань, Тиртишник 5, Анікієнко 5.