Жіноча збірна України U-20 з чотирма гравцями Київ-Баскета Владиславою Волошиною, Веронікою Любінець, Юлією Гутевич і Анжелікою Ляшко у складі  перемогла одноліток з Греції 52:45 у четвертому матчі чемпіонату Європи (Дивізіон В).

Команди почали зустріч за вкрай низької результативності. За першу 10-хвилинку набрали 24 очка на двох. А в наступній чверті взагалі – лише 20 очок. Та при цьому більше половини набрали наші дівчата. Відтак на велику перерву українки мали вісім очок переваги.
А вже в другій половині результативність зросла. У першу чергу це стосується команди Греції, яка взялася наполегливо скорочувати відставання.
На заключну чверть грецька команда підібралася на відстань трьох очок. Однак українки зосередилися на заключну частину матчу та не відпустили перемогу, вже другу на чемпіонаті Європи. У попередньому матчі класифікації за 9-12 місця наша команда розгромила Косово – 94:34.

Вероніка Любінець стала найрезультатитвнішою і найкориснішою у матчі набравши 17 очок і зробивши 14 підбирань! Також відзначимо результативність Анжеліки Ляшко – 12 очок.

У заключному поєдинку ЄвроБаскета збірна України грає 11 серпня проти Ісландії.