Чоловіча збірна України U-16 з трьома гравцями КСЛІ-Київ-Баскет Іллею Здиркою, Олександром Кобзистим та Владиславом Івановим у складі поступилася у другому матчі чемпіонату Європи одноліткам з Данії 62:79.

Стартової перемоги данців над білорусами мало бути достатньо для української збірної для того щоб поставитися до чергового суперника на кадетському ЄвроБаскеті більше ніж уважно. Проте уже у першій десятихвилинці наша команда прогавила 2 ривки супрників. Спочатку ведучі перед 11:4 дозволила легко наздогнати себе, а потім за останні 3 хвилини чверті не спромоглася закинути жодного очка і пішла на першу перерву із відстваням у — 7.
Втім не так хвилювала сама різниця, як хронічна вада кадетських і юніорських збірних — відсутність стабільності. Уже тоді стало очевидним, що здобути за таких умов перемогу буде непросто.
Скромних 31 очко за половину, теж оптимізму не додавали. Якщо врахувати що 18 із них здобув Павло Дзюба, який також зібрав найбільше підбирань (6) і, нажаль, фолів (3), то перспективи другої поразки поспіль ставали більш ніж реальними.
У третій чверті ситуація могла поліпшитися за рахунок самовіддачі і хорошого захисту, але у реальності ми побачили 23% влучних триочкових і повне домінування данців на підбираннях. Незначне поліпшення наприкінці третьої десятихвилинки суттєвого впливу не справило, відігравати належало 16 очок. Найкраще наша команда виглядала, коли вдавалося після хорошого захисту утекти у швидкий відрив, проте такі епізоду були дуже рідкісними. П’ятий фол Дзюби за 3 хвилини до кінця гри, позбавив нашу команду останніх аргументів. До завершння також через перебір фолів вибули Колдомасов і Шевченко, втім на той час підсумок матчу уже був очевидним.
10 серпня підопічні Андрія Харчинського, чия клубна приналежність також КСЛІ-Київ-Баскет (головний тренер команди 2003р.н.), зіграють зі збірною Швейцарії.