Чоловіча збірна України U-16 з трьома гравцями КСЛІ-Київ-Баскет Іллею Здиркою, Олександром Кобзистим та Владиславом Івановим у складі поступилася у першому матчі чемпіонату Європи одноліткам з Чорногорії 78:84.

Те, що починати боротьбу на чемпіонаті Європи поєдинком проти господарів буде нелегко, підтвердилося невдовзі після початку зустрічі. Чорногорці пішли вперед, змусивши українців відіграватися. До кінця чверті це майже вдалося, відставання скоротилося до двох очок.

Та в другій чверті суперники додали тиску. За дещо кращої реалізації в українців, чорногорці суттєво переважали за підбираннями. І доки у нас Здирка та Кобзистий підбиралися до 10-ти набраних очок, у нестримних Грбовича та Йовановича за першу половину вже було 15 та 18 відповідно.

По перерві тенденція збереглася. За третю чверть балканці ще на 4 очки збільшили загальну різницю. Окрім підбирань чорногорці вже й за реалізацією помітно вирвалися вперед.

Відтак на заключну чверть господарі мали 12 очок переваги та контроль над грою. Наші хлопці до останнього не опускали рук, та надто багато було втрачено. Вдалося лише скоротити відставання до шести очок. Психологічно виснажлива поразка на старті змагань.

Індивідуальна статистика представників КСЛІ-Київ-Баскет: найрезультативнішим у складі українців став Олександр Кобзистий – 25 очок+7 підбирань+2 результативні передачі. Ілля Здирка набрав 12 очок, зробив 2 підбирання, віддав 2 результативні передачі. В активі Владислава Іванова 13 очок, 2 підбирання.

У другому турі 9 серпня підопічні Андрія Харчинського, чия клубна приналежність також КСЛІ-Київ-Баскет (головний тренер команди 2003р.н.), зіграють зі збірною Данії, яка розпочала чемпіонат з перемоги над білорусами 83:77.