Чоловіча збірна України U-16 з трьома гравцями КСЛІ-Київ-Баскет Іллею Здиркою, Олександром Кобзистим та Владиславом Івановим у складі перемогла у заключному матчі чемпіонату Європи однолітків з Великої Британії 83:60. При цьому Олександр Кобзистий набрав 21 очко і став найрезультативнішим гравцем поєдинку.

Вже після першої чверті, яку українці виграли з подвійною перевагою 26:13, стало зрозуміло – цей матч жовто-сині хлопці не програють. У наступних трьох періодах вони зберегли контроль над перебігом подій і закінчували з позитивним балансом кожний з 10-хвилинних ігрових відрізків.

До вашої уваги індивідуальна статистика гравців КСЛІ-Київ-Баскет у звітному протистоянні: Кобзистий 21 + 5 підбирань + 4 передачі, Здирка 13 + 6 підбирань + 4 перехоплення, Іванов 6 + 4 підбирання + 3 передачі.

Цей поєдинок став заключним на чемпіонаті Європи для підопічних Андрія Харчинського, чия клубна приналежність також КСЛІ-Київ-Баскет (головний тренер команди 2003р.н.). У підсумковому реєстрі вони посіли 9-те місце.