Чоловіча збірна України U-16 з трьома гравцями КСЛІ-Київ-Баскет Іллею Здиркою, Олександром Кобзистим та Владиславом Івановим у складі перемогла у третьому матчі чемпіонату Європи однолітків зі Швейцарії 88:55. При цьому Олександр Кобзистий набрав 31 очко і зробив 19 підбирань.

Збірна Швейцарії першою відкрила рахурок у матчі з лінії штрафних кидків, проте вже в наступній атаці наша команда в обличчі Нікіти Шевченко рахунок зрівняла. Наступні 5 хвилин на паркеті точилася рівна боротьба, а команди на влучання суперника відповідали своїм. Проте, на останніх хвилинах чверті збірна України зуміла організувати ривок та віддалатися від суперників на відстань у три бали.

В другій чверті наша команда зуміла підвищити оберти та вже трохи більше ніж за хвилину ігрового часу розвинути перевагу до дев’яти балів, з якою команди в підсумку і завершили першу половину – 27:36.

У третьому та четвертому періоді українська збірна не залишила каменя на камені від суперника. Наші хлопці зібрали майже вдвічі більше підбирань, а Олександр Кобзистий та Павло Дзюба і взагалі стали авторами надзвичайно потужних дабл-даблів – у першого 31 бал та 19 підбирань, а в Дюби – 23 бали та 16 підбирань. Вражаюча статистика!

В підсумку збірна України розгромила Швейцарію з рахунком 88:55. 11 серпня підопічні Андрія Харчинського, чия клубна приналежність також КСЛІ-Київ-Баскет (головний тренер команди 2003р.н.), зіграють зі збірною Білорусі.