Жіноча збірна України з баскетболу 3х3, повністю складена з гравців Київ-Баскета, вийшла на фінішну пряму підготовки до передолімпійського турніру в Індії, який розпочнеться 18 березня.

Протягом двох днів у столиці «жовто-сині» дівчата спочатку взяли участь у третьому турі Суперліги 3х3, а потім зіграли міні-турнір зі збірною Нідерландів, яка також готується до боротьби за олімпійську путівку.  У завершальній зустрічі перших складів сильнішими виявилися наші суперниці – 21:14.

Володимир Холопов, головний тренер Київ-Баскета і жіночої збірної України 3х3: – Я абсолютно задоволений тим, що ми провели два продуктивних дні. Протягом двох днів ми переглянули чотири варіанта складу для першої команди. Приблизно є уявлення, в якому складі команда виглядає краще. Нам є ще ад чим працювати. Цей турнір показав, що мають місце певні проблеми у захисті і ми їх спробуємо виправити. Ми не дивимося на результат на цьому турнірі. Бо цей старт не є головним. Для нас головний старт розпочнеться 18 березня.

Віта Горобець: – Цей марафон нам не завадить, бо там ( в Індії – ред.) не буде легко. Чому не вийшло у фіналі? Трошки втомилися. Я навіть бачу по дівчатам. Ти хочеш кидати, руки кидають, а ноги відмовляють.

Христина Філевич: – Це для нас корисно, бо на нас чекають дуже важливі випробування. Це має нас збадьорити. Щодо варіантів складу? Мені з усіма дівчатами зручно, ми граємо і тренуємося разом увесь сезон. Тренер мусить тасувати клад, переглядати нас, щоб мати розуміння, хто як взаємодіє і у якій формі перебуває, а у фіналі трохи забракло сил.

Анна Рульова: – Дуже задоволена таким турніром, такі ігри потрібні. Нідерланди дуже гідний суперник, дівчата, як ви бачили, боряться. Ми з ними зіграли тричі. Усі ігри були важкими, старалися і вони і ми на усі сто. Ми маємо складний тренувальний процес, ще працюємо під навантаженням, тому сьогодні було важкувато. Але це дасться взнаки на головних іграх. Тоді буде легко. Я сподіваюся.