Жовто-чорні ударно проводять другу половину зустрічі, завдяки чому не дали можливість «Одесі» перевести гру у клатч-тайм. Ця перемога стає другою в поточному році в Суперлізі

Перша чверть пройшла за рівної боротьби. Одесити та кияни реалізували по 10 кидків з гри, господарі зробили 6 підбирань поти 5 у гостей та 4 передачі проти 5. Єдине за рахунок чого Одеса змогла повести +2 – це більша кількість порушень у Київ-Баскета, а значить і більша кількість штрафних.

В наступній 10-хвилині тенденція зберігалася. Матч продовжував проходити за рівної боротьби, хіба що кияни зробили 8 втрат проти 5 і на той момент вже отримали 11 кидків у свій кошик з лінії, а самі реалізували лише 3 штрафні. Варто відзначити Брауна та Блейлока, які набрали 11 та 12 очок і дозволили Одесі збільшити свою перевагу до +5.

Після великої перерви Київ-Баскет зміг вперше забрати чверть до свого активу. Підопічні Айнарса Багатскіса закинули 5 з фарби та 4 з дальньої відстані, на що одесити відповіли 5-ма з фарби, але 1-м з-за дуги. Непогану гру продемонстрував Павлов, який поклав два триочкових та реалізував два штрафні.

В заключній частині Київ-Баскет зміг вийти вперед. Чудово відігравав Богдан Близнюк, який у підсумку набрав 18 очок, зробив 3 підбирання та 4 передачі. Це дозволило йому стати найкращим гравцем матчу, а команді перемогти у напруженому поєдинку – 86:78.