Жовто-чорні зуміли перевести гру в овертайм, де з перевагою в одне очко здолали запорожців. Ця перемога стала ювілейною, 20-ю для команди Айнарса Багатскіса, яка продовжує лідирувати в регулярному чемпіонаті Суперліги

Команда Айнарса Багатскіса відмінно почала матч, набравши 27 очок у стартовій чверті. У другій десятихвилинці гості значно якісніше зіграли в захисті та, пропустивши лише 12 очок, пішли на велику перерву за 5 очок переваги.

Другої половини для визачення переможця командам не вистачило — ключовою стала додаткова 5-хвилинка, в якій Київ-Баскет зіграв трохи вдаліше за суперника. Ключовим стало влучання від Павлова з дальньої дистанції, на що своїм триочковим відповів Мальчевський за 18 секунд до кінця гри. Вирішальним став фол Сизова на Близнюку. Капітан Київ-Баскету реалізував один з двох кидків з лінії, чим приніс перемогу своїй команді — 89:88.

Запоріжжя, маючи 11 очок відрива від суперника по ходу другої половини матчу, втримати перевагу не зумів. У команди Валерія Плеханова відмінно зіграла стартова п’ятірка, набравши 82 з 88 командних очок. У Київ-Баскета краще зіграла лава запасних, господарі трохи краще рухали м’яч, припустившись меншої кількості втрат. Київ-Баскет виграв обидва матчі ігрового тижня, закріпившись на першому місці в турнірній таблиці.

Найкращий гравець

Владислав Коренюк був найкращим у складі Київ-Баскету, набравши 21 очко та реалізувавши 8 з 12 кидків з гри та зробивши 6 підбирань.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Київ, ПС Венето-Спорт

Київ-Баскет — Запоріжжя 89:88 ОТ (27:22, 12:22, 20:18, 20:17, 10:9)

Київ-Баскет: Коренюк 21 + 6 підбирань, Близнюк 13 + 9 підбирань + 4 передачі, Мессі 10 + 4 передачі, Ковальов 5, Джейкобсон 4 + 5 підбирань — старт, Мішула 16 + 4 підбирання + 3 передачі, Павлов 10, Крутоус 6, Тібодо 4, Янг 0 – 3 втрати

Запоріжжя: Сізов 19 + 8 підбирань, Кеффі 18 + 5 передач, Форчун 17 + 9 підбирань – 5 втрат, Мальчевський 14 + 5 підбирань, Тихонов 14 + 9 підбирань + 4 передачі — старт, Грицак 2, Міхєєв 2 + 4 підбирань, Морозов, Тітов 0