Обидві команди традиційно проводять захоплюючу гру, доля якої вирішуються в кінцівці зустрічі. Сьогодні більш вдало діяли господарі, які завдають третю поразку нашій команді в поточному розіграші Суперліги

Господарі краще провели першу половину матчу, завдяки якісному захисту та черговому потужному виступу американського тандема Нельсон — Саліван в нападі. Два легіонера набрали 27 очок з 37 командних в першій половині. Хімік змусив Київ-Баскет грати повільно, дозволивши гостям набрати лише 2 очки в швидкому нападі.

Южненці виграли першу половину «+7», але пропустили ривок на старті третьої десятихвилинки 14:4. Київ-Баскет суттєво додав у нападі, реалізувавщи 4 триочкових з чверть, 2 з яких до активу записав Майкл Джейкобсон. При цьому за всю третю чверть кияни вдало захистилися, звідки у команди Айнарса Багатскіса і пішла впевненість у нападі.

Але Хіміку вдалося відбитися від подальшого ривка киян і вирівняти гру, доля якої вирішувалась в клатчі. Команди провели рівну четверту чверть і входили у заключні дві хвилини за рівного рахунку. В клатчі суперники розіграли шахматну партію, виграли яку господарі. Салліван вивів Хімік вперед, Джейкобсон — кращий гравець Київ-Баскета у другій половині — відповів своїми двома балами. Зотов знову дав 2-очкову перевагу своїй команді, реалізувавши середній кидок — у Київ-Баскета двома очками відповів Янг.

Останнє слово залишилсь за Хіміком: у господарів було 11 секунд на повноцінну атаку, яку відмінно організував Зотов. Розігруючий холоднокровно розставив партнерів, пішов у прохід та вдало скинув м’яч на Льюїса Саллівана, який приніс перемогу южненцям, реалізувавши флоатер — 68:66.

Хімік зрівняв рахунок у сезонній серії с Київ-Баскетом, завдавши столичному клубу третьої поразки в чотирьох матчах регулярного чемпіонату після новорічної паузи.

Наступні матчі

Кияни наступний матч зіграють вже у неділю, 7 лютого, проти Одеси. Згодом на команду Айнарса Багатскіса чекає домашній бабл Суперліги з 10 по 12 лютого.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

5 лютого. Київ, СК Венето

Хімік — Київ-Баскет 68:66 (16:11, 21:19, 16:23, 15:13)

Хімік: Нельсон 19 + 8 підбирань + 3 передачі, Войналович 10 + 3 блок-шота, Антіпов 3, Рябчук 3, Ковляр 0 — старт, Салліван 20 + 9 підбирань + 3 передачі, Зотов 6 + 5 передач, Мироненко 5, Марченко 2

Київ-Баскет: Янг 18 + 4 передачі + 3 підбирання, Коренюк 6 + 5 підбирань, Близнюк 8 + 5 підбирань + 2 блок-шота, — 5 втрат, Павлов 5, Крутоус 0 — старт, Джейкобсон 10, Мессі 9, Мішула 8 + 4 підбирання + 3 передачі, Тібодо 2 + 2 блок-шота