Команда Айнарса Багатскіса вперше в сезоні набрала сто очок та перемогла у третьому матчі поспіль

Перший домашній поєдинок сезону черкасцям випало грати під тиском певних несприятливих обставин. Напередодні матчу стало відомо, що вболівальники не зможуть підтримати команду на трибунах. А зважаючи на кількість хворих, тренер господарів Максим Міхельсон міг розраховувати фактично на молодіжний склад. Найдосвідченішому у складі та одному з найстарших Кобцю – 24 роки. Втім молодь господарів активно та зосереджено почала поєдинок. Кияни багато помилялися в дебюті зустрічі. Особливо наполегливо їх змушував до цього Скапінцев. Під щитами перевага була на боці господарів. Лідером на майданчику за таких обставин став Кобець, який набрав 12 очок за стартову чверть.

Однак високе навантаження швидше виснажувало не загартованих суперліговими поєдинками молодих гравців черкасців. Відтак у другій чверті гості попри відставання на підбираннях вирівняли гру. На велику перерву суперники пішли за паритету – 44:44.

А більш суттєво перевага досвіду киян проявилася з початком другої половини. Гра поновилася ривком 13:0 на користь гостей. А за підсумком чверті кияни вирвалися вперед на 23 очки, фактично згасивши будь-яку інтригу.

Сподіватися на диво від виснаженої молоді господарів було годі. Кияни впевнено довели поєдинок до перемоги, «розмочивши» сотню набраних очок.

Мессі в другій половині ввімкнувся в боротьбу на повну, ставши найрезультативнішим на майданчику. Мішула поступово пристрілюється з-за дуги. У Черкасах він став найкращим за реалізацією триочкових – 4 з 9.

Наступний матч кияни зіграють на виїзді проти Миколаєва вже у неділю, 18 жовтня

Черкаські Мавпи – Київ-Баскет 67:102 (31:27, 13:17, 10:33, 13:25)
Черкаські Мавпи: Кобець 18, Скапінцев (17 + 7 підбирань), Товкач (5 + 8 підбирань).
Київ-Баскет: Янг (9 + 6 передач), Мішула (12 + 6 передач), Близнюк (6 + 6 підбирань + 4 передачі), Джейкобсон (4), Коренюк (8 + 8 підбирань) – старт; Мессі (18), Павлов (15), Ковальов (11), Крутоус (11), Тамм (4), Сахнюк (4).