Команда Айнарса Багатскіса здобуває 19 перемогу та перериває серію невдач в особистих зустрічах з кам‘янчанами

Господарі вже за кілька хвилин після старту взяли хід гри під свій контроль, змусивши суперника наздоганяти. Та для гостей це виявилося надто складним. Різниця лише збільшувалася. На велику перерву кияни мали 12 очок переваги. При цьому вони перевершували суперника майже за всіма основними статистичними показниками.

Лише в заключній 10-хвилинці кам`янчани користуючись втомою суперника стали наздоганяти. За хвилину до кінця ігрового часу команди розділяло лише 7 очок. Однак на більше гостям ні сил, ні часу не вистачило. Київ-Баскет вийшов вперед (2:1) у особистый серії з кам`янчанами поточного сезону та зміцнив лідерство в Суперлізі Паріматч.