26 березня у Києві відбувся перший матч чвертьфінальної серії між Київ-Баскетом і Миколаєвом. Підопічні Євгена Мурзіна виграли 82:70 і повели 1:0 у серії до двох перемог.

У регулярному чемпіонаті кияни фінішували четвертими, а корабели п’ятими. Тож перші отримали перевагу свого майданчика. Це суттєво – наголосив перед початком протистояння головний тренер господарів Євген Мурзін. Щоправда, попервах не було помітно – хто ж на головній арені України є справжнім господарем. На екваторі першої чверті після влучання з периметру Зотова відзначився ще й Адедіран і Миколаїв повів +4. У перебіг подій довелося втручатися Крутоусу, а після влучання Сандула команди завершили першу чверть нічиєю 23:23.

У другій чверті господарі покращили реалізацію двоочкових кидків – до 70%. Також кияни суттєво випередили миколаївців в боротьбі під щитами – 22:13. Відтак на велику перерву Київ-Баскет забезпечив собі 6 очок переваги.

Миколаївці додали активності з початком третьої чверті. Проходи Давидюка та Омоери дозволили скоротити відставання. Згодом відзначилися триочковими Зотов та Давидюк. А наступні прориви Тонченка та Адедирана дозволили гостям знову вийти вперед. Та надовго запалу миколаївцям не вистачило. Гостям не завадив би в цю мить досвід капітана команди Олексія Онуфрієва. Втім він хоч і приїхав з усіма до Києва, та підтримував партнерів лише з лави – остаточно ще не відновився після пошкодження. То ж кияни поступово перехопили ініціативу й до кінця чверті повернули собі перевагу.

Два триочкових Носкова з початку заключної 10-хвилинки остаточно підкреслили баланс сил на майданчику. Господарі впевнено взялися доводити стартовий поєдинок чвертьфіналу плей-оф на свою користь. У підсумку господарі перемогли з перевагою в 12 очок 82:70.