10 січня Київ-Баскет здобув другу перемогу поспіль у 2019-му. Цього разу підопічні Євгена Мурзіна тріумфували у Суперлізі Парі-Матч, здолавши Миколаїв 88:72.

Перша чверть звітного протистояння минула на зустрічних курсах, команди добре рухали м’яч, комбінували. Господарі намагалися контролювати хід гри, а корабели перебували у ролі наздоганяючих. Завдяки влучанням здалеку свого капітана Онуфрієва і активності під щитом суперника Олексія Адедирана підопічні Віталія Чернія наприкінці чверті відновили рівновагу, а Артур Давидюк триочковим вивів гостей вперед 24:21. Тепер вже Латковичу з лінії штрафних вдалося скоротити відставання киян до мінімуму 23:24.

Киянам бракувало гостроти під кільцем суперника. Арон Нванкво, чий триай-аут триває, таки не зміг відновитися, як слід після розтягнення гомілкостопу і провів матч на лаві запасних.

У другій десятихвилинці Миколаїв намагався загасити атакувальний шал господарів. Варто було Петрову відзначитися здалеку, як Хохоник відновив рівновагу 28:28. Та екваторі чверті Крутоус класичним данком зірвав оплески трибун, колегу підтримали результативними діями Крік і Латкович і господарі відірвалися вже на 13 пунктів – 41:28. Після тайм-ауту Миколаєва поклав край наздогнати киян їхній молодий плеймейкер Горобченко, його ще й Петров підтримав – перевага киян перед перервою зросла до +19. Залишалося тільки тримати «синіх» на очковій відстані, не виходячи за межі 70 пропущених, саме цього вимагає від своїх підопічних у кожній грі Мурзін. Своїм три очковим Латкович паралельно з сигналом на перерву підтвердив спроможність киян це зробити – 50:32.

На початку третьої чверті Носков влучанням здалеку довів перевагу господарів до +21. Миколаїв не склав зброю, намагався змінити хід подій. Але результативних дій з його боку було замало для кардинальних змін.

Заключну чверть Миколаїв розпочав потужно, без жодної пригніченості, немов і не мав за плечима значного відставання. Після того, як Омоера реалізував “два з фолом”, перевага киян зменшилася до семи очок 61:68. Латковіч і Крік двічі не змогли вразити кошик суперника і це додало турбулентності діям господарів. Ключовим на цьому відрізку став данк Крутоуса, якого зрячим пасом знайшов Крік – 74:63. Залишалося грати 4,5 хвилини – більше господарі не провалювалися. У підсумку 88:72 перемога господарів.

12 січня Київ-Баскет проведе черговий домашній поєдинок. Суперник – непоступливий БК Запоріжжя.