11 травня у Львові відбувся перший ігровий день фінального туру Суперліги з баскетболу 3х3. Київ-Баскет на цих змаганнях представлений двома жіночими командами.

Перша команда Київ-Баскета (склад: Анна Ольховик, Євгенія Спітковська, Вікторія Кондусь, Олена Бойко) є лідером Суперліги, вигравши усі чотири попередні етапи. І цього разу їй не було рівних. У перший ігровий день дівчата записали на свій рахунок перемоги над Україною U-18 21:7, Рівним 21:12 і другою командою Київ-Баскета 21:19

Київ-Баскет-2 (склад: Ксенія Афанасьєва, Вероніка Любінець, Юлія Гутевич, Яна Рабчук) зазнав тільки однієї поразки – від першої команди. І боротьба судячи з рахунку 21:19 на користь «перших» була вкрай запеклою. А ще в активі цих дівчат перемога над Рівним 16:11, Україною U-18 19:12.

То ж, і Київ-Баскет, і Київ-Баскет-2 пробився до півфіналу. На цій стадії (матчі відбудуться у неділю, 12 травня) перша команда зіграє з Франківськом, а друга – зі Львовом. На груповій стадії в очному протистоянні Франківськ поступився Львову (вони є господарками туру) 15:21.