Оприлюднений розклад матчів плей-оф Суперліги Парі-Матч. На стадії ¼ фіналу Київ-Баскет може розпочати плей-оф вдома 26 березня у Палаці спорту. У разі, якщо посяде четверте місце у регулярному чемпіонаті.

Вже наприкінці березня стартує вирішальна фаза сезону Суперліги Парі-Матч. Усі вісім команд, які беруть участь у регулярному чемпіонаті, зіграють у плей-оф національної першості.
У першому раунді – чвертьфінальному, команди гратимуть до двох перемог, в усіх наступних, включаючи серію за 3 місце, серія триватиме до трьох перемог однієї з команд.
Відзначимо, що вказані робочі дати плей-оф: вони можуть змінюватися після визначення пар, у залежності від завантаженості ігрових залів та телевізійних трансляцій.

Судячи з цього розкладу Київ-Баскет може вже 14 березня визначитися, у якому статусі розпочне чвертьфінальну стадію плей-оф. Адже цього дня підопічні Євгена Мурзіна зіграють на виїзді з прямим конкурентом у боротьбі за четверту позицію у регулярному чемпіонаті Миколаєвом. Перемога гарантує киянам 4 місце. Тоді вони отримають перевагу свого майданчика, більше того, розпочнуть серію плей-оф 26 березня у Палаці спорту! Тоді матч-відповідь відбудеться 29-го березня на майданчику суперника. Якщо знадобиться третій поєдинок, його дата – 1 квітня, у Києві.