Підопічні Айнарса Багатскіса не мали проблем з одним із лідерів чемпіонату, завдавши їм першої поразки в сезоні

Команда Валерія Плеханова підійшла до матчу не в оптимальному складі — пропускали гру два ключових представники передньої лінії Аурімас Маяускас та Дмитро Тихонов, а також важливий гравець ротації Іван Міхеєв. Ці втрати господарів позначились на грі: Київ-Баскет відразу пішов у відрив, демонструючи дуже якісну гру на обох кінцях майданчику. Команда Айнарса Багатскіса класно рухала м’яч у нападі, атакувала з високим відсотком та очікувано результативно діяла у трисекундній.

Якщо на старті матчу господарі чинили опір, то ривок у другій 10-хвилинці від киян виявився занадто потужним. Вже після першої половини гості отримали 24 очки переваги, пішовши на велику перерву за більш ніж солідної переваги. Відзначимо 12 очок за половину від Павлова, який вийшов з лави, 3 влучних дальніх від Мішули та вражаючі 17 асистів за першу половину гри.

У другій половині інтрига у цей матч не повернулася. Київ-Баскет зберігав комфортну перевагу в районі 20-очкової позначки до фінальної сирени та завдав Запоріжжю першої поразки в сезоні. Команді Валерія Плеханова не вистачило резервів задля того щоб знайт контраргументи командній грі суперника. Київ-Баскет подовжив свою переможну серію на старті сезона до 7 матчів, провівши черговий потужний поєдинок.

Найкращим гравцем матчу став Сергій Павлов, який, вийшовши з лави, за 24 хвилини набрав 21 очко (8/11 двоочкових, 0/1 триочкових, 5/5 штрафних), зробив 10 підбирань, 1 передачу та 1 перехоплення (РЕ 27). Окремо варто відзначити командну роботу киян, які завершили матч із 30 асистами, та 44% реалізації триочкових (12/27).  А тотальне домінування на підбираннях (50-25, 15-8 на чужому щиті) лише підкреслило перевагу гостей у трисекундній за відсутності у Запоріжжя провідних гравців. Всі 12 гравців Київ-Баскета, які виходили на майданчик в цьому матчі відзначились набраними очками.

Попереду у нашої команди не менш важкий суперник – кам’янський Прометей, з яким жовто-чорні зіграють вже у неділю, 1 листопада

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Запоріжжя, ПС Юність

Запоріжжя – Київ-Баскет 70:106 (19:24, 10:29, 28:21, 13:32)

Київ-Баскет: Янг 12 + 5 передач, Мішула 12 + 6 передач, Близнюк 10 + 4 передачі – 4 втрати, Джейкобсон 10 + 9 підбирань, Коренюк 8 + 7 підбирань — старт, Павлов 21 + 10 підбирань, Крутоус 10, Мессі 10 + 9 передач + 5 підбирань, Ковальов 5, Тамм 2, Сидорук 3, Сахнюк 2