Вже завтра жовто-чорні вперше вийдуть на паркет після майже місячної паузи – «Київ-Баскет» проведе першу зустріч двохматчового протистояння в рамках 1/8 фіналу Кубка України проти «Тернополя». В останнє команда Айнарса Багатскіса виходила на паркет ще 8 листопада, якраз у виїзному поєдинку проти тернополян у Суперлізі.

Достатньо велика перерва між офіційними іграми зумовлена карантином більшості гравців нашого клубу, а також паузою на міжнародні матчі з участю нашої збірної. За цей час встигла перехворіти на коронавірус одразу низка гравців – Брюс Мессі, Владислав Коренюк, Іво Тамм, Павло Крутоус та Богдан Близнюк.

Нажаль, завтра команді не допоможуть лідери команди Павло Крутоус та Богдан Близнюк, яким потрібно ще раз здати тести на коронавірус. Також до Тернополя не поїде і сам Айнарс Багатскіс, який після прибуття зі збірної разом з нашим тренером по фізичній підготовці Марісом Брузіксом здав позитивний тест на COVID-19. Проте ми можемо розраховувати на наших збірників – Олександра Мішулу та Сергія Павлова, які тріумфально повернулися із путівками на Євробаскет-2022.

Тож завтра команду на гру виведе асистент головного тренера Артем Сліпенчук, а під його керівництвом матимуть змогу дебютувати двоє гравців другої команди – це Ілля Здирка та Володимир Шевчук.

Щодо наших суперників, то підопічні Дмитра Забірченка усім складом перехворіли на коронавірус та в оптимальному ростері готуються до поєдинку. Окремо варто відзначити кадрові зміни – команду за сімейними обставинами залишив Каррінгтон Уорд, а замість нього до команди пприєднався Омар Калхун, який завтра зможе дебютувати за тернополян.

Чи зможе знекровлений «Київ-Баскет» виграти у непостувливого «Тернополя»? Чекаємо вас біля екранів ваших гаджетів та телевізорів, адже зараз нам дуже необхідна ваша підтримка – завтрашній матч обіцяє бути надважким. Вмикайтеся о 19:30 на YouTube та підтримайте улюблений столичний клуб!