Гравець національної чоловічої збірної України Павло Крутоус поділився своїми думками напередодні старту головної команди у відбірному турнірі ЄвроБаскета-2021.

– Часу для якісної підготовки бракуватиме завжди. Він потрібен хоча б для адаптації у новій команді. Але, хай там як, діємо за тим планом, який маємо. На розкачку часу ми не мали, провели спільні тренування, відчули одне одного, напрацювали певні схеми і комбінації. Щось виходить. Над тим, що не повністю вдається, працюємо більш ретельно. Готуємося до першої гри зі бірною Австрії.

– До Австрії вирушили заздалегідь, за два дні до матчу. Чому?

– Треба відчути атмосферу зали, де відбудеться матч. Пограти у ній. Це важливо для команди. Нам треба вже идовести до логічного завершення у Граці. І те, що ми їдемо заздалегідь, тільки плюс нам.

– Наскільки почесно для тебе грати за збірну України?

– Для кожного це честь – захищати свою країну. Приємно відчувати себе частиною великої родини. Завжди з натхненням сприймаю кожен виклик у збірну. Хочеться і себе показати, допомогти вивести збірну на вищий рівень.

– Те, що Айнарс Багатскіс твій тренер і у клубі, і в збірній, полегшує тобі завдання?

– Так. Протягом сезону ми стали добре розуміти одне одного, він адекватно усе викладає, зрозуміло. Думаю, буде нескладно іншим хлопцям швидко влитися і вивчити нові схеми гри.

– Австрія і Угорщина – збірні не Топ-рівня. Завдання перед вами максмимальні?

– Я не вважаю ці збірні слабкими. Зараз усі збірні навчилися грати у баскетбол. І це важливий чинник. Усе залежатиме від нашої підготовки. Так, якби проти нас грала збірна Іспанії, скажімо, то були б інші очікування. Але  до кожного суперника треба ставитися серйозно. І підходити однаково – розбирати, готуватися, тренуватися. Усе, як завжди. Завдання перед командою – виграти два матчі. І готуватися далі.