«Київ-Баскет» завоював другу перемогу у півфінальній серії плей-оф проти команди «Запоріжжя». Головний тренер киян Айнарс Багатскіс та форвард Артем Ковальов дали коментарі на післяматчевій прес-конференції:

Артем Ковальов: Сьогодні була божевільна гра з класними вболівальниками. Вони тягнули «Запоріжжя» вперед. Не можна так грати, як ми грали. У нас в третій чверті була перевага +20. За дві хвилини до кінця вже було відставання  в 1 очко. Такого не можна допускати. Хоча ми сьогодні дорожили м’ячем (всього 9 втрат), але програли підбір. Будемо робити висновки. Післязавтра будемо готуватися.

Айнарс Багатскіс: За стилем гри «Запоріжжя» грали дуже агресивно, на межі фолу. Якщо тобі здається, що проти «Запоріжжя» можна щось зробити упівсили або з неповною самовіддачею, то краще взагалі не виходити. Проти таких команд повинна бути така ж сама агресія, яку вони роблять проти тебе. У команд один від одного немає секретів. «Запоріжжя» нас вбиває своїми підбираннями. Ми робимо висновки, показуємо, говоримо і все одно. Тут немає ніякого виправдання. Кеффі – найменший гравець на майданчику. У нього 6 підбирань в нападі. Про що говорити. Грицак у всіх іграх забирає по 5 підбирань в нападі. Це наша найбільша біда в серії.

Грати можна спокійніше. Одночасно, виходячи з двох попередніх матчів, ми дорожили м’ячем. У нас одна з кращих команд, які роблять найменше втрат. Сьогодні була двозначна перевага. У третій чверті треба було просто заспокоїтися та довести м’яч до логічного кидка. Ми поспішили, не повернулися на захист і відразу протягом 3-4 хвилин весь наш 2-хвилинний якісний баскетбол став нічим. Наступного разу можемо не врятуватися. Цього разу вдалося.

Хочу подякувати команді. На мою думку, у нас рівна кількість хвилин, розподілена між хлопцями. Всі гравці на майданчику щось дали. Це найголовніше – якщо гравець після матчу може собі сказати, що щось дав для команди.

Так, поточний рахунок серії став 2:1 на користь підопічних Багатскіса. Наступний матч відбудеться 2 червня о 21:30 на арені СК «Прометей» у  м. Кам‘янське.