Ще не так багато часу минуло з фінального поєдинку Кубку Прометея, у якому кияни поступилися господарям паркетку у надвидовищному матчі, переможець якого визначився лише в овертаймі. Цей турнір став першою можливістю відчути дух суперництва на паркеті після шести місяців вимушеної перерви через пандемію коронавірусу. Своїми враженнями від передсезонного турніру поділилися два новачки нашого клубу – форвард Артем Ковальов та захисник Брюс Мессі:

Артем Ковальов: «Враження від турніру відмінні, нарешті все ми дочекалися це свято баскетболу після довгої перерви. Гра проти «Прометея» була дуже напружена і складна, я думаю, що усі саме такий фінал очікували. Нам трохи не пощастило, але всі хлопці віддавалися на майданчику на всі 100%.

Звичайно ми були засмучені, що не смоги привезти перший кубок в сезоні до Києва, але це тільки наша третя гра. Ми тренуємося усього півтора тижні і попереду ще цілий місяць до початку сезону. Ми зробимо роботу над помилками і будемо набагато сильнішими на початку сезону.

Я дуже радий бути зараз тут, в «Київ-Баскеті». Наразі своєю грою не дуже задоволений, так як я ще набираю оптимальні кондиції після тривалої перерви без професійних тренувань. Були помилки в захисті, також і в нападі. Буду все це розбирати і більше не допускати їх в офіційних іграх»

Брюс Мессі: «Ми добре зіграли. Всі грали жорстко і безкомпромісно. Було здорово знову відчути баскетбол високого рівня після довгих 6 місяців. Я був щасливий бути на цьому турнірі і розділити ці моменти з моїми новими партнерами по команді і тренерським штабом.

Матч з «Прометеєм» пройшов дуже добре. Ми всі хотіли виграти. У нас було кілька помилок в захисті, але ми виправимо це все протягом наступних тижнів у прийдешніх іграх. Я думаю, що ми грали дуже щільно і боролися до кінця гри.

Я задоволений своїм дебютом. Хотілося б краще потрапляти в кільце, але я розумію, що це приходить з часом. Я все ще вивчаю своїх партнерів по команді і тренерів і разом з ними вчуся правильній взаємодії. Зараз це процес навчання. Як тільки ми все освоїмо, все піде набагато краще. Я оцінюю свою гру на 5-6 балів з 10. Я не дуже добре грав у захисті під час турніру, але я виправлю це швидко»

Вже 13 та 14 вересня кияни матимуть змогу здобути нові перемоги у товариських зустрічах з дебютантом Суперліги «Тернополем», які пройдуть за зачиненими дверима Палацу Спорту «Венето-Sport» (вул. Героїв Севастополя 11В)