Головний тренер «Київ-Баскета» Айнарс Багатскіс та форвард команди Сергій Павлов дали коментарі на пресконференції після поразки «Запоріжжю» у півфінальній серії плей-оф Суперліги:

Сергій Павлов: Вітаю «Запоріжжя» з виходом у фінал. Вони це заслужили. Вони сьогодні вийшли агресивними. Хто добре починає і володіє перевагою з перших хвилин, той і закінчує переможцем.

Ми закінчили сезон. Могли набагато краще провести. Не були ні в одному фіналі. Якби хоча б зараз вийшли в фінал, то можна було б виграти чемпіонство і боротися. Але не взяли жодного трофею. Команді дякую. Бажаю всім хороших контрактів в наступному році, відпочити. Сезон був дуже довгий. Збірні розпочали тренування ще з 1 серпня. Ще грали в Кубку Європи ФІБА. Добре, що грали стільки часу, але все одно важко.

Айнарс Багатскіс: Будь-що я зараз скажу, звучатиме як виправдання. Я не буду виправдовуватися по грі. Ми програли чисто в одні ворота. Чому? Очевидно, що я не знайшов правильні слова, коли говорив перед матчами, що те, що «Запоріжжя» зайняли четверте місце, а ми – перше, нічого не означає.

Ми добре грали тоді, коли добре грали всі. Індивідуально не було жодного гравця в топ-10 за статистикою. Ми були сильні як команда. У нас не було таких, як Кеффі, Маяускас і Тихонов сьогодні. Ми були сильні як команда. 9-10 гравців ротації. Очевидно, що я десь не розрахував. Грали дуже багато матчів. Думав, щоб вижити в такому сезоні з грою в єврокубках і збірної, треба довгу ротацію. Зараз «Запоріжжя» показало, що це не треба. Вони грали весь сезон 5 гравцями. Удачі їм у фіналі.

Валерій Плеханов зробив колосальну роботу. Вони заслужили сьогодні. Життя і спорт дають певні можливості. Ти сам вирішуєш, використовуєш їх чи ні. Ми не використали наш шанс бути в фіналі. Один з кращих тренерів НБА Док Ріверс каже, що тиск – привілей гравців. Явно ми цим привілеєм не скористалися. Ми не були в привілейованій ситуації. Були в класному залі: багато фанів підтримали, хотіли щоб ми виграли. Ми з цим тиском не впоралися. Значить, ще не готові до чогось більшого. Головне, щоб ми самі для себе зробили правильні висновки і йшли далі.

Звичайно, зараз буде кілька безсонних ночей. Потім відпочинок. Повинна вже починатися підготовка до наступного сезону. Всім гравцям дякую за розуміння. Удачі всім, здоров’я і хороших контрактів. Контракти треба заслужити стабільною грою. Дякую клубу. Думаю, наш клуб зростає. У будь-якому випадку, клуб зробив більш якісну роботу, ніж в попередньому сезоні. Дякую пресі. Дякую керівництву. Не опускаємо голови, життя не закінчується.