Головний тренер «Київ-Баскета» Айнарс Багатскіс та форвард Володимир Шевчук прокоментували поразку «Запоріжжю» на післяматчевій пресконференції.

Володимир Шевчук: Це була гра честі. По сезону ми залишаємося на першому місці в регулярному чемпіонаті. Але потрібно в кожній грі доводити, що ми гідні цього місця. Дуже погано розпочали гру, але зібралися після перерви. Наздогнали, але в кінцівці не влучили, зробили втрату і такий результат гри.

Айнарс Багатскіс: Тут завжди важко грати, не важливо в якій ситуації знаходиться команда. Не знаю, тут спеціальна аура проти гостей. Особливо якщо ти не налаштував себе ментально. Мені було соромно. До перерви ми грали м’яко. Давали «Запоріжжю» все, що вони хотіли. Ми недбало поводилися з м’ячем в нападі. Через це отримали дуже багато очок з швидкого прориву. Плюс на початку у «Запоріжжя» забивали гравці, які ніколи не забивали. Я радий за другу половину. Десь нас зачепило. Ситуація, коли нас принизили. У другій половині не хочу сказати що робили щось інакше. Просто робили з більшою енергією і агресивністю, не рипаючись. У якийсь момент це дало результат.

Вже завтра кияни зіграють черговий матч регулярного чемпіонату Суперліги проти «Прометея». Долучитися до прямої трансляції вболівальники можуть 1 травня о 14:00 на YouTube-каналі ФБУ та на телеканалі XSPORT.