Участь Моріса Кріка у матчах 1/8 фіналу Кубка України під запитанням. Про це повідомив головний тренер Київ-Баскета Євген Мурзін. Американський легіонер команди отримав пошкодження колінного суглоба у матчі Суперліги Парі-Матч Запоріжжя – Київ-Баскет, що відбувся 19-го листопада у місті козацької слави і закінчився перемогою господарів 88:82.

Зараз Крік тренується окремо від основної групи і перебуває під пильним наглядом лікаря команди Сергія Дзюби. За словами останнього проблеми опорно-рухового апарату не дозволяють надмірно навантажуватися. Після кожного тренування Крік, який є одним з ключових виконавців у тактичних схемах Євгена Мурзіна, проходить медичні процедури. Наразі не йдеться про відновлення Моріса до грудневих матчів регулярного чемпіонату. Сьогодні лікар намагається “поставити” його на ноги до кубкового протистояння з Тернополем-ТНЕУ.

Нагадаємо, з метою популяризації баскетболу у західному регіоні прийнято рішення провести обидва матчі 1/8 фіналу Кубка України між Київ-Баскетом і Тернополем-ТНЕУ на майданчику останнього, у Тернополі. Вони заплановані на 23 і 24 листопада.