Канадський розігруючий Марек Классен успішно пройшов трай-аут у Київ-Баскеті. Про це заявив після гри Суперліги Парі-Матч з Миколаєвом головний тренер команди Айнарс Багатскіс.

– Зараз він зіграв відсотків на 50 своїх можливостей, але краще, ніж я очікував. Не може бути такого дива, що хлопець не грав з серпня, приїхав і заграв. Знов таки, у нього “порожні ноги”. Він може 3-4 дні грати на свіжості, а потім йде спад, це фізіологія. А зараз з ним все буде окей. Бо є 3-4 дні підзарядити батарейки. А потім знову за 13 днів шість ігор.

Классен дебютував у Київ-Баскеті у матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубка України у Миколаєві 4 січня (перемога гостей 98:78). Тоді він провів на паркеті 13,5 хвилин, набрав 3 очка, віддав 6 результативних передач. Вже 7 січня у матчі Кубка Європи з Вентспілсом (гостьова перемога 81:78), Классен провів на паркеті 27,5 хвилин – 10оч+6пб+5рп. Нарешті у матчі Суперліги Парі-Матч проти Миколаєва 10 січня (96:91, домашня перемога киян) Классен зіграв 21.5 хвилини, набрав 6 очок, зробив одне підбирання, віддав 7 результативних передач.

Отже, Марек Классен встиг зіграти за Київ-Баскет в усіх трьох турнірах, в яких команда бере участь. В усіх цих матчах Київ-Баскет переміг.