7-го лютого Київ-Баскет переміг Черкаські Мавпи у домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч 95:87.

Гра виявилася непростою для господарів. Мавпи вже на перших хвилинах спромоглися на очковий ривок 10:0 – з 1:4 на 11:4. Це додало їм впевненості. Варто було господарям скоротити відставання, як Черкаси закидали знову. Нарешті, Близнюк реалізував швидкий прорив, а Классен в наступній атаці – кидок здалеку. І кияни вийшли вперед 20:19. Канадець проявив себе знову на останніх секундах першої чверті, знову поціливши з-за дуги. Таким чином перший період команди закінчили 27:25 на користь гостей.

У другому періоді Мавпи і не думали відступати. Дуже своєчасними для господарів стали п’ять очок поспіль Петрова. Кияни знову повели 32:31. Але діяли з перемінним успіхом. Влучання здалеку Классена і Близнюка здалеку таки позначилися на рівні впевненості киян. На перерву вони пішли з перевагою +10.

У другій половині Классен не втратив снайперських якостей. Після чергового його влучання господарі повели +14. Але Мавпи робили усе можливе, щоб залишитися у грі. Та коли вони знову підтягнулися у рахунку, спрацювала рушниця Шеферда, а потім згори м’яч у кошик поклав Хілл.

На останню чверть команди вийшли за рахунку 76:63 на користь киян. Пристрілявся до кільця Мавп Павло Крутоус. На останній хвилині капітан Мавп Кольченко поцілив з периметра, але це лише три очки для гостей, усю різницю вони не перекрили. У підсумку 93:87