Столичний Київ-Баскет переміг Кривбас в домашньому матчі Суперліги Windrose 81:71 і помстився гостям за поразку в першому колі.

Тоді протистояння команд завершилось домашньою перемогою криворіжців в овертаймі під акомпанемент перфоманса Зака Коупленда, який встановив досі актуальний рекорд сезону, набравши 46 очок.

На цей раз Коупленд с 14 очками знову став одним з найрезультативніших в команді, але цього виявилось недостатньо.

Після рівного початку матчу з другої половини першої чверті господарі почали нарощувати свою перевагу, яка до кінця першої десятихвилинки досягла 11 очок – 24:13.

Кривбас зробив все від себе залежне, щоб у другій чверті залишитись у боротьбі і команді це вдалося, але і Київ-Баскет не підпустив суперника – 43:33.

Надалі Київ-Баскет впевнено тримав перевагу, граючи з запасом, а ось Кривбас десь завдячуючи агресивній грі, десь завдяки влучним триочковим не давав киянам збільшити відрив і зрештою поступився 10 очок.

Відзначимо перевагу Кривбасу на підбираннях 44:35, в тому числі на чужому щиті 19:8. А також більшу кількість кидків 72 проти 60 на користь Кривбасу. Фактично кияни мають перевагу лише за штрафними, яких виконали вдвічі більше та з більшою точністю.

Кращим гравцем матчу став Джеймс Томсон, на рахунку якого 19 очок , 5 підбирань та 4 передачи.

Кривбас в наступному матчі у неділю, 21 листопада, зіграє з Тернополем, а ось Київ-Баскет буде грати вже після міжнародної паузи на матчі збірних.

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат

19 листопада

Київ, СК Венето-Спорт

Київ-Баскет — Кривбас 81:71 (24:13, 19:20, 18:17, 20:21)

Київ-Баскет: Вудсон 9, Кеффі 10 + 7 підбирань + 6 передач, Гаррет 11 + 6 підбирань, Войналович 16, Анакієнко 4 – старт; Томсон 19 + 5 підбирань + 4 передачі, Вашингтон 3, Тиртишник 4, Скапінцев 5

Кривбас: Коренюк 15 + 5 підбирань, Коупленд 14, Артамонов 5, Поповіч 8 + 11 підбирань, Полайт 7 + 9 підбирань – старт; Латковіч 11, Мотлі 6, Старцев 3, Бондарчук 2, Фролов 0