Сьогодні команда Айнарса Багатскіса з перших хвилин домінувала на паркеті та зняла всі питання про переможця матчу ще до великої перерви

Господарі зі старту впевнено розпочали матч, тоді як Одеса довгий час не могла набрати свої перші очки. Стартовий ривок 7:0 киянини зовсім скоро перетворили у 12-очкову перевагу перед першою перервою.

У другій чверті розрив по очках лише збільшився, а проблеми Одеси у реалізації продовжились. У гостей м’яч відверто не летів у кошик і у підсумку за першу половину гри підопічні Олега Юшкіна набрали лише 16 очок, а Київ-Баскет вів +25.

По перерві гра майже не змінилась. Господарі продовжили збільшувати свою перевагу, яка у середині третьої чверті досягала 37 очок. Не вистачало команді лідера Андрія Агафонова, який участь у матчі не брав. Останню десятихвилинку кияни провели вже не так впевнено, а для Одеси вона стала найрезультативнішою у матчі проте перевага у рахунку була великою. Київ-Баскет довів матч до перемоги, яка стала для команди четвертою поспіль.

Найкращим гравцем матчу став Дмитро Скапінцев, який набрав 8 очок і 7 підбирань.

Наступний матч наші хлопці проведуть у цю п’ятницю проти «Будівельника» в київському дербі 21 січня.