Команда Айнарса Багатскіса завдяки потужній першій половині зустрічі зробила необхідну різницю та довела зустріч до логічного завершення

Кияни впевнено розпочали зустріч, заволодівши ігровою ініціативою в першій половині. Як наслідок, українці виграли першу половину з загальною перевагою в 14 очок. Майже на третину гравці Айнарса Багатскіса переважали суперника за реалізацією кидків з гри.

По перерві австрійці спробували додати тиску. Це дозволило скоротити на три очки загальну різницю після третьої чверті. Попри подальші спроби австріців відігратися, більшого українці їм не дозволили.

Найрезультативнішим в складі Київ-Баскета стали Мейсі (12 очок), Мішула (10 очок). Близнюк до 5 очок додав 11 підбирань. Джейкобсону зовсім трохи не вистачило до дабл-дабл – по 9 очок і підбирань. Відтак перша перемога Київ-Баскета на груповому етапі цьогорічного розіграшу Кубку Європи ФІБА.

Ця надважлива перемога вивела киян на друге місце у своєму квартеті та майже забезпечила жовто-чорним плей-оф Кубку Європи ФІБА. У заключному матчі стадії 29 січня Київ-Баскет грає проти болгарського Рілскі Спортист. Початок о 18:00.

КУБОК ЄВРОПИ ФІБА
Група В. Другий тур

28 січня
Самоков, 15:00

Капфенберг (Австрія) – Київ-Баскет (Україна) – 51:61 (10:21, 11:14, 14:11, 16:15)