Підопічні Станіслава Овдєєнка у непоступливій грі виявилися сильнішими за бджіл – 73:75. Для віце-чемпіонів країни ця перемога стала третьою поспіль у цьому сезоні. Натомість команда Айнарса Багатскіса зазнала другої поразки вряд.

Хід матчу

Перша половина гри пройшла у рівній боротьбі, щоправда обидві команди були не надто результативними. До середини стартової чверті підопічні Айнарса Багатскіса заволоділи 5 очковою перевагою. Втім, гості зуміли не лише відновити паритет, але й самі повести у рахунку. Та все ж, перший ігровий відрізок залишився за бджолами – 14:12.

У другій чверті малюнок гри майже не змінився, на майданчику продовжувала панувати рівновага. За 30 секунд до закінчення 10-ти хвилинки гості вели у рахунку + 3. Однак, влучний триочковий від Вудсона відправив команди на відпочинок за нічиєї на табло – 29:29.

Після відпочинку Запоріжжя чудово розпочало третю чверть, реалізувавши два поспіль триоочкових та повівши + 6. Проте, кияни швидко зуміли повернутися у боротьбу. У підсумку, у цьому ігровому відрізку команди по черзі перехиляли шальки терезів на свою користь, але з мінімальною перемогою в 1 пункт до заключної 10-ти хвилинки підійшли саме запоріжці.

У вирішальній чверті боротьба ще більше загострилася. До останніх секунд шанси на перемогу зберігала як одна, так й інша команда. В останній атаці Київ-Баскет пішов на штурм кошика гостей, але закинути не зміг. Як результат, перемога Запоріжжя – 73:75.

Проте не час засмучуватися – попереду виїзд на матч Кубка Європи ФІБА до Ізраїлю. Матч проти «Хапоеля» зіграємо вже 20 жовтня

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат

17 жовтня

Київ, ПС Венето

Київ-Баскет  – Запоріжжя 73:75 (14:12, 15:17, 25:26, 19:20)

Київ-Баскет: Вудсон 25 + 5 підбирань, Кеффі 10 + 5 передач, Вашингтон 2 + 7 підбирань, Ковальов 6 + 3 підбирання, Скапінцев 2 + 8 підбирань – старт, Томсон 15 + 6 підбирань, Гаррет Дж 0 + 5 підбирань, Анікієнко 6 + 4 підбирання, Тиртишник 7.

Запоріжжя: Максвелл 8 + 13 підбирань, Мальчевський 0, Френсіс 17 + 4 передачі, Сізов 11 + 5 передач, Джозеф 14 + 7 підбирань – старт, Тітов 5, Міхєєв 3, Морозов 6 + 7 підбирань, Удрас 11 + 8 підбирань.