Жовто-чорні зазнають першої поразки у новому сезоні Суперліги, не втримавши 14-очкову перевагу над дебютантами чемпіонату

Хід матчу

Перша половина гри пройшла в абсолютно рівній боротьбі. Київ-Баскет з мінімальною перевагою виграв стартову чверть, однак наступна залишилася вже за господарями, які пішли на велику перерву із гандикапом лише в 1 пункт.

Втім, третій ігровий відрізок підопічні Артема Сліпенчука повністю провалили, дозволивши Київ-Баскету перед заключною чвертю відірватися аж на 14 очок. Здавалося, що наздогнати бджіл господарям вже не вдасться, але вони спромоглися на неймовірний камбек та перевели гру в овертайм.

У додатковій 5 хвилинці Кривбас зумів довести справу до перемоги. Як результат – 88:85 і перший епізод тренерської дуелі Багатскіса та Сліпенчука залишається наставником криворожців

Наступні матчі

Наступні поєдинки жовто-чорні проведуть вже дома – 8 та 10 жовтня проти «Соколів» та «Дніпра». Квитки у продажу на сайті Ticketsbox за цим посиланням.

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат

3 жовтня
Кривий Ріг, СК КТУ

Кривбас – Київ-Баскет 88:85 (18:19 21:19 9:24, 26:12, 14:11)

Кривбас: Коренюк 16 + 7 підбирань, Коупленд 46, Артамонов 2 + 7 передач, Поповіч 7, Полайт Дж 4 + 11 підбирань – старт, Бондарчук 0, Старцев 0, Фролов 0, Латковіч 7 + 9 підбирань, Мотлі 6.

Київ-Баскет: Томсон 15 + 6 підбирань, Вудсон 16 + 5 підбирань, Войналович 7, Вашингтон 3, Скапінцев 4 – старт, Кеффі 7 + 5 передач, Гаррет Дж 12 + 8 підбирань, Анікієнко11 + 6 підбирань, Тиртишник 0, Ковальов 10.