Жовто-чорні провели надважкий матч, проте остання десятихвилинка залишилась повністю за господарями, яка і визначила результат матчу

Більшу частину ігрового часу першої половини матчу на майданчику розгорталася рівна боротьба. Господарі змогли забезпечити на велику перерві 5 очок переваги. На їхньому боці стали краща результативність та перевага під щитами.

Лідерами атак Рілскі були гравці, які в січні вже перетиналися з киянами: Брендон Браун (16 очок) та Трей Портер (13). У Київ-Баскета 14 очок за першу половину набрав Майкл Кеффі.

По перерві гості додали агресії. Здавалося, кияни поступово обертають гру на свою користь. На заключну 10-хвилинку вони відіграли відставання та вийшли вперед на 6 очок.

Однак у заключній чверті гра пішла за сценарієм останньої зустрічі в попередньому сезоні, коли Київ-Баскет програв у Самокові. Гості провалили заключну частину матчу, не змогли нейтралізувати та відповісти на дальні влучання господарів і в підсумку поступилися.

У складі Рілскі Брендон Браун набрав у підсумку 27 очок, а ще чотири гравці перетнули межу в 10 набраних очок. У киян Кеффі набрав 19 очок, у Гарретта та Скапінцева по 14, у Томпсона 12.

Це перша поразка Київ-Баскета на груповому етапі поточного розіграшу Кубка Європи ФІБА та перша перемога Рілскі. Проте все ще попереду – наступний матч в групі кияни зіграють 3 листопада на виїзді проти «Трефла».

КУБОК ЄВРОПИ ФІБА
Група В

27 жовтня

Самоков, Болгарія. 19:00
Рілскі (Болгарія) – Київ-Баскет (Україна) – 96:80 (24:23, 27:23, 14:25, 31:9)
Статистика матчу