5 квітня Київ-Баскет обіграв у гостях Запоріжжя у першому матчі півфінальної серії Суперліги Парі-Матч.

Підопічні Євгена Мурзіна вперше виграли у цьому сезоні у Палаці спорту Юність. До цього вони зазнали двох поразок у регулярному чемпіонаті. Але тепер інший етап чемпіонату з іншим налаштуванням з більш високою ціною поєдинку.

Київ-Баскет з самого початку матчу заволодів ініціативою і виграв першу чверть 23:15. У межах цього ігрового відрізку Київ-Баскет здійснив десятиочковий ривок.

Гра тривала з невеликою перевагою гостей. На останній хвилині Кондраков поцілив здалеку і скоротив відставання до -3. Але Петров відповів на це результативним кидком. А переможну крапку у матчі поставив данком Крутоус 94:86.

Цією перемогою Київ-Баскет позбавив Запоріжжя переваги свого майданчика. Він вийшов вперед у серії до трьох перемог 1:0. Другий поєдинок знову відбудеться у Запоріжжі 7 квітня.