«Київ-Баскет» впевнено обігрує «Запоріжжя» та з двома перемогами виходить в одноосібні лідери регулярного чемпіонату

Столичний Київ-Баскет і Запоріжжя, які перемогли в перший день київського баблу, відкрити другий ігровий день туру в Києві.

Київ-Баскет здобув ще одну впевнену перемогу в сезоні, обігравши гостей із Запоріжжя 88:65.

Кияни почали оформлювати відрив у другій половині першої чверті, коли з рахунку 6:10 на користь гостей зробили ривок 18:2. У другій чверті перевага киян сягала 26 очок.

В першу чергу ігрова перевага команди Холопова складалась завдяки точним дальнім кидкам – за першу половину гравці Київ-Баскету з 16 реалізованих кидків 8 були саме за периметра (з точністю 42%). У підсумку кияни забили 16 триочкових з 41.

Оформивши комфортну перевагу гравці Київ-Баскету збавили темп і у другій половині гри контролювали хід гри, довівши матч до перемоги.

У переможців по 16 очок на рахунку Назара Кісельчука та Ігоря Дубоненка, а більше 10 балів набрало одразу п’ятеро гравців.

У Запоріжжя задача набирання очок лягла на плечі Романа Морозова (25 очок) та Віталія Тельчарова (21 очок, в тому числі 4/5 дальніх кидків), а ось Артем Буц, який напередодні оформив дабл-дабл з 20 очок і 21 підбирання, сьогодні за 20 хвилин очок не набрав (0/5 з гри) і зробив лише 3 підбирання.

Завтра, 24 жовтня, жовто-чорні проведуть заключну гру в рамках баблу проти «Черкаських Мавп». Початок – о 17:00

Київ-Баскет — Запоріжжя 88:65 (24:12, 26:19, 17:12, 21:22)

Київ-Баскет: Заплотинський 8 + 7 підбирань + 5 передач, Кісільчук 16, Дубоненко 16 + 5 підбирань, Мусієнко 9 + 6 передач, Новіков 12 + 5 підбирань – старт; Базилев 10 + 5 передач, Швець 1, Дюпін 3, Юрченко 11, Білобородський 0, Сергейко 2

Запоріжжя: Морозов 25 + 12 підбирань – 5 втрат, Тельчаров 21 + 5 підбирань + 8 передач, Головатчик 4, Бер 0, Буц 0 – 6 втрат – старт; Сорочан 5 + 5 підбирань, Покоєнко 5 + 5 передач, Козак 2, Дмитренко 3 + 6 підбирань, Кліманов 0