Харків‘яни завдають нам другої поразки поспіль та вперше перемагають нас в особистих зустрічах

Хід матчу

В першій половині команди продемонстрували більш-менш рівну гру. Кияни реалізували 17 пострілів, з яких 4 з дальньої, а харків’яни – 15, з яких третина з-за дуги. Гості зробили 26 підбирань проти 17 у господарів, але Соколи в свою чергу краще грали командно – 11 передач проти 8. Варто відзначити, що обидва колективи багато помилялися, зробивши на двох 14 втрат (6 у господарів, 8 у гостей). Загалом, на перерву Київ-Баскет пішов з перевагою в 3 очки, адже реалізував на три постріли з лінії більше.

Після перерви, а саме у третій чверті гра була рівною, про що демонструє її рахунок – 20:19. Проте, в заключній частині Соколи почали творити сенсацію. Їм вдалося реалізувати 6 дальніх пострілів – це рівно половина за весь матч. Окрім того, вони закинули тричі з фарби. Цього було достатньо для перемоги, адже столичні хлопці продемонстрували жахливу влучність – з 13 спроб, лише 3 потрапили у ціль. Як підсумок, перша перемога Харківських Соколів в сезоні над лідером турнірної таблиці – 87:74.