На жаль, жовто-чорні в умовах обмеженої ротації не змогли подолати господарів паркету та вперше в сезоні поступилися «Дніпру»

Команди провели рівну першу чверть. Обидві команди набрали половину очок через фарбу, в обох суперників вдало до гри увійшли гравці лави запасних, зокрема бігмен гостей Сергій Павлов, який за першу чверть приніс команди 8 очок.

Але в другій чверті Дніпру вдався дуже солідний ривок. Команда Дениса Журавльова за три стартові хвилини оформила спурт 16:0. Господарі грали швидко, з непоганим відсотком реілізовували триочковчі кидки та відмінно використали те що, кияни чстарт другої чверті відверто проспали.

Другу половини другої десятихвилинки краще провели вже саме гості, які до цього встигли втратити Павла Крутоуса. Можливо саме втрата важливого гравця трохи змотивувала Київ-Баскет. Команда Айнарса Багатскіса відповіла своїм міні-ривком, але віддала супернику занадто багато і програла половину “-7”.

У другій половині матчу господарі майданчику лідерство супернику вже не віддали. Дніпро декілька разів повертався на дистанцію 10+, кияни, в свою чергу, зробили декілька спроб повернутися до гри. Але кожного разу у господарів знаходилась відповідь для суперника. Ключовим дня команди Журавльова став показник реалізації триочкових — 11 з 22 (50%), що в певній мірі дозволило господарям нівелювати тотально програний щит. Київ-Баскет дуже серйозно виграв підбирання, але використати додаткові можливості як слід команда Багатскіса не змогла, реалізувавши лише 41% кидків з гри та 30% з дальної дистанції.

Дніпро довів матч до впевненої перемоги, вперше в сезоні здолавши Київ-Баскет — 90:89. Ця перемога трохи наблизила команду Журавльова до суперника, але кияни продовжують утримувати лідерську позицію.

Наступні матчі

Наступні два матчі кияни зіграють вже найближчим часом – обидва на виїзді проти «Харківських Соколів» – 16 та 18 квітня.

Суперліга Паріматч. Регулярний чемпіонат

Дніпро, СК Шиннік

Дніпро — Київ-Баскет

Дніпро: Глєбов 16, Кравцов 15 + 5 підбирань – 4 втрати, Купер 9 + 11 передач + 4 перехоплення, Тимофеєнко 5, Террелл 5 — старт Санон 11 + 5 підбирань – 3 втрати, Бобров 10 + 7 підбирань + 4 передачі, Шундель 8, Закурдаєв 8, Натяжко 3, Коломойський 0 , Корнієнко 0

Київ-Баскет: Янг 10 + 5 передач, Ковальов 9 + 4 підбирання, Близнюк 6 + 8 передач, Крутоус 6, Коренюк 6 + 8 підбирань — старт, Павлов 16, Мішула 13, Мессі 11, Тібодо 2 + 6 підбирань, Шевчук 0