Жовто-чорні не змогли здолати принципового суперника у четвертому київському дербі цього сезону

Номінально більше мотивації на заключний очний матч регулярного чемпіонату мало бути в Будівельника, якому необхідно зберегти шосту сходинку турнірної таблиці. У той же час Київ-Баскет гарантував собі перше місце та дограє регулярний чемпіонат в режимі підготовки до плейоф. Але команда Айнарса Багатскіса програла два попередні поєдинки, тож зустріч з іменитими земляками була доброю нагодою перервати негативну смугу.

Після рівного початку поєдинку став помітним вищий мотиваційний рівень саме гравців Київ-Баскета. Номінальні гості матчу краще реалізовували атаки. Гравці Будівельника чимало припускалися помилок та промахів у завершенні своїх атак. Найактивнішим у складі Київ-Баскета в першій половині став Тревін Тібодо, який набрав 10 очок за цей час.

З другої половини Будівельник згадав про турнірне значення. Лідера першої половини в команді Девенпорта підтримав у атаці Брайс Джонсон. Натомість у Тібодо з Київ-Баскета гра дещо розладналася. На заключну чверть команди виходили вже за п`ятиочкової переваги Будівельника. Гравці Міглінієкса піймали свій бойовий ритм та не відпустили перевагу.

Наступний матч
Останній матч регулярного чемпіонату жовто-чорні зіграють проти «Миколаєва» на виїзді 9 травня

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Регулярний чемпіонат

4 травня
Київ. 14:00

Будівельник (Київ) – Київ-Баскет – 89:76 (17:22, 24:22, 26:18, 22:14)
Будівельник: Б. Джонсон 23, Девенпорт 21о + 10пд, Бурт 16о + 11пд + 5пр, Дево, Р. Джонсон 7, Звонов 5, Кобець 4, Журавльов, Хижняк, Кожем`якін.
Київ-Баскет: Мішула 14, Тібодо 13о + 11пд, Мейсі 13о + 7пр, Павлов 12, Крутоус 10, Близнюк 9о + 5пд, Янг 3о + 8пр, Коренюк 2, Шевчук, Дубровін, Ковальов.
Статистика матчу