Будівельник приймав Київ-Баскет у третьому столичному дербі сезона — в двох перших матчах регулярного чемпіонату перемагала команда Айнарса Багатскіса.

Cьогодні краще матч розпочали саме господарі, які заволоділи перевагоюна старті першої чверті і не віддавали її до великої перерви. Будівельники мали відмінні кидкові показники, реалізувавши за першу половину 62% двоочкових (17/27) та 3 з 5 триочкових. У Київ-Баскета у першій половині головною зброєю була дальнобійна артилерія — бджоли закинули 7 дальніх з 17. Але Будівельник домінував у трисекундній, що і дозволило команді Ігорса Міглінієкса виграти першу частину гри — 46:43.

Київ-Баскет повернувся у третій чверті і навіть отримав 7 очок переваги, але ще під завісу цього ігрового відрізка Будівельник відіграв відставання і вийшов вперед. Як виявилось, господарі перевагу віддавати більше не збиралися. Команда Ігорса Міглінієкса тотально виграла битву в трисекундній 56:26, що стало більш вагомим фактор, ніж вражаючі 15 влучних триочкових Київ-Баскета. Найефективніше в цій грі відпрацювало господарів тріо Гордон, Близнюк, Гудвін, які на трьох набрали 52 очки. Будівельник довів цей матч до перемоги, вперше в сезоні здолавши Київ-Баскет — 90:82.

MVP гри став бігмен Будівельника Дрю Гордон, який записав до активу дабл-дабл 16 очок + 12 підбирань (РЕ 25) і був нестримним під кільцем суперника.

Будівельник свій наступний матч зіграє у неділю, 23 січня о 14:00 вдома проти Тернополя, а Київ-Баскет у цей же день на виїзді протистоятиме Черкаським Мавпам.

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат

Київ, GYMMAXX

Будівельник — Київ-Баскет 90:82 (23:18, 23:25, 25:25, 19:14)

Будівельник: Близнюк 19 + 5 підбирань + 2 передачі, Гудвін 18 + 5 підбирань, Гордон 16 + 12 підбирань, Браун 10 + 7 підбирань, Стоктон 9 + 6 передач — старт, Рендл 12 + 7 передач, Конєв 4, Кобець 2

Київ-Баскет: Кеффі 18 + 6 передач + 4 підбирання, Вашингтон 11 + 5 підбирань, Вудсон 9, Скапінцев 6 + 7 підбирань, Войалович 3 — старт, Гаррет 12 + 7 підбирань + 4 передачі, Анікієнко 11, Томпсон 9, Ковальов 3