Жовто-чорні здобувають вольову перемогу у епічному двобої проти «Дніпра»

Дніпро краще розпочав матч, отримавши, завдяки потужному ривку, 12 очок переваги ще в першій чверті. Команда Володимира Коваля мала перевагу в трисекундній та використала невдалий захист киян, вигравши першу чверть +6. У другій десятихвилинці підопічні Володимира Холопова трохи стабілізували ситуацію в фарбі та вирівняли гру. Вже на велику перерву за мінімальної переваги в одне очко пішли гравці київської команди.

Друга половина проходила без потужних ривків: у третій чверті лідирували кияни, більшу частину четвертої десятихвилинки невеличку перевагу мала команда з Дінпра. Більш того, підопічні Володимира Коваля мали +7 за 1 хвилину 40 секунд до кінця гри, але кияни змогли відігратися та вирвати перемогу. Два дальніх влучання від Романа Новікова, данк Сергія Юрченка дозволили Київ-Баскету відіграти відставання. А переможне влучання від Вадима Заплотинського після передачі від Антона Мусієнка поставило крапку в цьому напруженому матчі.

Дніпро не втримав перевагу та зазнав поразки, програвши свій третій матч на старті сезону. Команда Володимира Холопова оформила четверту перемогу поспіль, вигравши з рахунком 83:81. Найкращим гравцем матчу став Антон Мусієнко, який до 19 очок додав 8 підбирань та 7 передач (РЕ 30).

Вітаємо хлопців з перемогою і готуємося завтра на київське дербі проти «Будівельника». Початок – о 19:00.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Київ, GymMaxxArena

Дніпро — Київ-Баскет 81:83 (23:17, 19:26, 19:21, 20:19)

Дніпро: Загреба 19 + 10 підбирань, Закурдаєв 18 + 8 передач + 5 підбирань – 3 втрати, Сорочан 16 + 4 передачі – 3 втрати, Джеріхов 8 + 7 підбирань + 4 передачі + 4 перехоплення, Тимофеєнко 7 + 5 підбирань + 4 передачі — старт, Тарасенко 7, Бачурін 6, Качанов 0, Мартинов 0

Київ-Баскет: Мусієнко 19 + 8 підбирань + 7 передач + 3 перехоплення – 4 втрати, Заплотинський 18 + 12 підбирань + 4 пережачі + 3 блок-шота, Дубоненко 12 + 5 підбирань, Кісільчук 11 – 5 втрат, Новіков 11 — старт, Базилев 8, Юрченко 4 + 4 підбирання, Дюпін 0