Жовто-чорні були сильніші у всіх четвертях зустрічі та здобули перемогу із загальною різницею у 41 очко

Команда Володимира Холопова впевнено виграла першу половину, завдяки домінуванню в трисекудній зоні. Кияни набрали 22 очки проти 4 у суперника за рахунок атак у фарбі, мали перевагу на підбираннях, краще рухали м’яч та припустилися меншої кількості втрат.

Як результат +19 після першої половини на користь господарів. У складі Київ-Баскета ще до великої перерви 16 очок до активу записав Антон Мусієнко, у луцької команди за першу частину гри 12 балів набрав Володимир Коцько.

У другій половині малюнок гри не змінився. Кияни збільшили перевагу в рахунку та контролювали цей матч до його завершення. І Журжій, і Холопов у четвертій чверті дали більше ігрового часу бенчерам, адже інтриги в цій грі вже не було. Київ-Баскет стартував із перемоги в новому сезоні Суперліги, вигравши матч із рахунком 83:42.

Найкращим гравцем матчу став форвард киян Антон Мусієнко, який набрав 19 очок (3/3 двоочкових, 4/8 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 4 підбирання та 3 передачі (РЕ 22).

Кияни 23 жовтня зіграють проти Запоріжжя, а Старий Луцьк закриватиме другий ігровий день в столичному баблі грою проти Черкаських Мавп.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Київ, ПС Венето

Київ-Баскет — Старий Луцьк-Університет 83:42 (25:15, 21:12, 18:7, 19:8)

Київ-Баскет: Мусієнко 19 + 4 підбирання + 3 передачі, Дубоненко 13 + 4 передачі, Заплотинський 10 + 6 підбирань + 2 перехоплення, Кісільчук 10, Новіков 6 + 7 підбирань + 2 перехоплення — старт, Юрченко 13 + 7 підбирань, Базилев 7 + 5 підбирань –  втрати, Дюпін 2, Білобородський 2, Швець 1, Сергейко 0

Старий Луцьк: Коцько 15 –  втрати, Швагринський 9 – 4 втрати, Прозапас 6, Коровяков 4, Рудаков 3 + 6 підбирань — старт, Дейна 4 + 5 підбирань, Панфілов 1, Коровяков 0 + 6 підбирань, Марків 0, Серьогін 0, Горковенко 0