Львівська команда перериває переможну серію жовто-чорних, яка налічувала шість поєдинків поспіль

Після рівного початку гри, у другій чверті Політехніка-Галичина створила собі перший відрив +9, але перед великою перервою Київ-Баскет майже все відіграв, а на початку третьої чверті на деякий момент вийшов вперед.

В кінцівці третьої чверті Політехніці-Галичині знову вдалось піти у вірив, на цей раз зробивши собі заділ +13, але кияни знову зуміли повернутись до гри – за 2:20 до кінця після проходу Кінгсбі рахунок став 66:63 на користь львів’ян.

В цей момент гру на себе взяв Михайло Горобченко, який по ходу гри був кращим в своїй команді, і у важливий момент спершу набрав 2 очки, далі забив дальній кидок, після чого ще й реалізував два штрафних. Кияни на це відповіли лише двома точними штрафними Заплотинського, але це не завадило Політехніці-Галичині довести матч до перемоги.

Найрезультативнішим в матчі став Михайло Горобченко з 24 очками, до яких він додав 9 підбирань, 5 передач та 5 перехоплень. РЕ 33. Підтримав його Юрій Крамар з 18 очками. У киян 19 очок набрав Ігор Дубоненко.

Київ-Баскет зазнав 8 поразки в сезоні в 26 матчах, залишаючись поки на другому місці. Політехніка-Галичина йде п’ятою з 14 перемогами в 26 матчах.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Львів, ПС Галичина

Київ-Баскет — Політехніка-Галичина 67:75 (18:20, 13:15, 16:21, 20:19) / статистика

Київ-Баскет: Заплотинський 9 + 9 підбирань, Кісільчук 1, Кінгсбі 12 + 7 підбирань – 6 втрат, Дубоненко 19, Новіков 12 + 8 підбирань – старт; Юрченко 7 + 5 підбирань, Мусієнко 5 + 5 підбирань, Кошеватський 2

Політехніка-Галичина: Крамар 18, Федчук 9, Бережний 9, Тіщенко 0, Горобченко 24 + 9 підбирань, 5 передач + 5 перехоплень – старт; Станішевський 8 + 6 підбирань, Ожегов 5 + 6 підбирань, Бартоломеєв 2 + 6 підбирань