Київ-Баскет переміг Будівельник в домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose – 91:84.

Хід матчу
Номінальні господарі поєдинку досить швидко захопили ігрову перевагу. У підсумку стартову чверть команда Айнарса Багатскіса виграла з перевагою в 10 очок. На велику перерву дистанція між командами збереглася.

Ключовою стала суттєва перевага Київ-Баскета в реалізації. Лише в стартовій чверті «жовто-чорні» реалізували 4 дальні спроби з восьми, у той же час «будівельники» лише тричі схибили.

Схоже, гості зустрічі не змогли належним чином адаптувати командну гру до відсутності головного бомбардира Джиана Клавелла, який все ще не відновився після травми.

Однак і без лідера результативності гравці Будівельника в другій половині змогли повернутися в боротьбу. У команди налагодилася реалізація та пішов дальній кидок. Після восьмого дальнього влучання Будівельника у виконанні Близнюка різниця в рахунку в заключній 10-хвилинці скоротилася лише до двох очок.

Однак господарі одразу відповіли триочковим влучанням Кеффі. Взагалі Київ-Баскет намагався, і загалом йому це вдавалося, результативно відповідати на кожен випад гостей. Тож остаточно переломити ситуацію «будівельники» не змогли. Хоча й намагалися до останнього. Зокрема триочковий Рендла за 16 секунд до фінальної сирени скоротив відставання до 5 очок. Та результативна атака Гаррета остаточно вгамувала гостей.

Відтак Київ-Баскет вдруге переміг у сезоні Будівельник та виборов 12-ту перемогу в чемпіонаті.

Герої матчу
У господарів найрезультативнішими стали Дмитро Скапінцев (17 очок, 6 підбирань), Майкл Кеффі (17 очок).

Наступний матч
Київ-Баскет наступний поєдинок грає 10 грудня в Харкові. Будівельник наступного дня гратиме вдома проти Запоріжжя.

СУПЕРЛІГА WINDROSE
Регулярний чемпіонат

4 грудня

Київ. 14:00
Київ-Баскет – Будівельник – 91:84 (22:12, 20:20, 25:26, 24:26)
Київ-Баскет: Скапінцев 17о + 6пд, Кеффі 17, Вудсон 13, Войналович 6, Вашингтон 5 – старт; Гаррет14о + 8пд, Томсон 14о + 7пд, Тиртишник 6, Анікієнко.
Будівельник: Браун 21, Гордон 14о + 9пд, Близнюк 10, Стоктон 9о + 7пр, Апшоу 6 – старт; Рендл 15о + 7пр, Кобець 6, Конєв 3, Кондраков, Прокопенко.