Жовто-чорні продемонстрували дуже високий рівень гри та тримались у грі протягом трьох повноцінних четвертей, декілька разів виходивши уперед протягом зустрічі.

Хід матчу
Головним питанням перед матчем було те, наскільки налаштовані на боротьбу гості після двох поразок упродовж поточного тижня. Лідерство господарів впродовж стартової чверті натякало на продовження ними безпрограшної серії в чемпіонаті.

Однак у другій 10-хвилинці гості перехопили ігрову перевагу. Упродовж чверті кияни виривалися вперед на 5 балів. Головною стала перевага гостей за триочковими кидками. Прометей за першу половину схибив усі 7 спроб, натомість кияни реалізували 6 з 17-ти.

Другу половину суперники розпочинали фактично з чистого аркушу: за рівного рахунку. Більшу частину чверті перевагу утримували гості, однак на заключну частину зустрічі рахунок знову вирівнявся. Слобожанці до цього перестріляли киян з-за дуги – 4:3, та впевнено переважали за іншими статистичними показниками.

Гості намагалися боротися до останнього, однак господарі в заключній частині поєдинку були помітно сильнішими. Відтак друга в сезоні перемога Прометея над Київ-Баскетом

Наступний матч

Наступний і останній матч у цьому календарному році «Київ-Баскет» проведе на виїзді проти «Мавп» у пʼятницю, 24 грудня.

СУПЕРЛІГА WINDROSE
Регулярний чемпіонат

19 грудня

Слобожанське. 16:00
Прометей – Київ-Баскет – 81:69 (19:13, 18:24, 19:19, 25:13)
Прометей: Кеннеді 18о + 17пд, Хаппісон 16о + 6пд, Білан 15, Сидоров 4, Липовий 3 – старт; Доу 9, Лукашов 8, Еванс 4о + 8пд, Петров 2, Мішула.
Київ-Баскет: Вашингтон 14о + 6пд, Свінг 13о + 8пр, Скапінцев 10о + 7пд, Вудсон 7, Войналович 7 – старт; Гаррет 9о + 7пд, Тиртишник 5, Анікієнко 3, Томсон 1о + 6пр, Іванов.