13 вересня Київ-Баскет знову переміг Черкаські Мавпи у товариському матчі. Ще більш переконливо, ніж за день до цього – 80:62.

Цього разу чемпіони України більш успішно розпочали боротьбу на паркеті, вигравши першу чверть 20:14. На цьому відрізку вони здійснили очковий ривок 12:0. Але вже у другій десятихвилинці господарі розібралися – що до чого і змогли вийти вперед. Їхні комбінації виявилися більш результативними другу чверть кияни виграли 24:13, а першу половину закінчили з п’ятиочковою перевагою на свою користь 33:38.

Поперерві малюнок гри не змінився. Був момент у третій чверті за рахунку 45:41 – Чумаков ледь не закинув з середньої відстані, але м’яч не зайшов у кошик і хід подій не пішов за сценарієм гостей. Гуцалюк і Челован швидко довели перевагу киян до +9. А заключну чверть підопічні Олександра Лохманчука зіграли ще більш потужно, довівши різницю у рахунку до +18. У підсумку 80:62 – перемога Київ-Баскета. Нагадаємо, днем раніше смугасті обіграли чемпіона 94:84.

Найрезультативнішим у звітному поєдинку став Максим Сандул, який набрав 19 очок.

У складі господарів цього разу не грав американський легіонер Грег Мангано. У попередньому спарингу він пошкодив коліно і великий палець на руці. Хоч пошкодження незначні, але лікарі рекомендували йому пропустити звітний поєдинок.

Анатолій Челован, гравець БК Київ-Баскет: – зараз ми награємо свої комбінації, свій склад. Щось виходить, щось навпаки. Кожна команда експериментує у цих матчах. Звісно, перемагати завжди приємно, навіть у спарингу. Нам не можна розслаблятися. Хлопці з інших команд побачили, що ми двічі обіграли Черкаси і налаштовуватимуться на нас найсерйознішим чином. То ж поблажек ніхто давати нам не буде. Попереду у нас вихідний і у п’ятницю усією командою вболіватимемо за нашу збірну у матчі з іспанцями. Якщо ти справжній патріот і прихильник баскетболу, ти не маєш пропускати такий матч!