Команди Київ-Баскета успішно виступили на першому етапі Суперліги України з баскетболу 3х3. Жіноча команда Київ-Баскет-1 у складі Анни Ольховик, Вікторії Кондусь, Ксенії Афанасьєвої, Олени Бойко виграла турнір у жіночій категорії.

У фіналі «смугасті» обіграли Франківськ 21:9. Попри спроби суперниць чинити гідний опір, господарки контролювали хід гри. Найрезультативнішою у киянок була Ганна Ольховик. Саме її влучання з-за дуги встановило переможну крапку в матчі.

Чоловіча команда Київ-Баскета у складі Анатолія Челована, Дениса Носкова, Михайла Горобченка, Івана Ковальчука посіли третє місце. У наднапруженому півфіналі кияни поступилися Одесі 19:21.

Ще одна клубна команда КСЛІ-Київ-Баскет, яка виступала у жіночій категорії, зупинилася у чвертьфіналі. На цій стадії Юлія Гутевич, Влада Волошина, Вероніка Любінець і Жанна Джунь поступилися Динамо-НПУ 17:20.